Ogłoszenia Parafialne – 15.01.2017 – II Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o godz. 14 ej dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci z Przedszkola z Sokolnik Wielkich i ich rodziców. Zapraszamy także dzieci z naszej Parafii z rodzicami. Po Mszy św. wspólne kolędowanie.
  2. Również dzisiaj na godz. 18.00 zapraszam na probostwo Członków Rady Parafialnej, Pana Organistę  oraz Członkinie Caritas  na spotkanie opłatkowe
  3. Od 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. 17 stycznia obchodzić będziemy dzień Judaizmu.
  5. Za tydzień w IV niedzielę miesiąca  składka przeznaczona będzie na cele gospodarcze a w szczególności na rachunek za prąd i ogrzewanie
  6. Bóg zapłać rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i wokół kościoła. Na następne dwa tygodnie zapraszam rodziny z Sędzinka z ul. Bzowej i klonowej
  7. Są do nabycia przewodniki Katolickie

Plan Kolędy

Poniedzialęk 16.01 g.13.00 ul. Bukowska
Wtorek 17.01 g. 13.30 Parkowa 2 – 16 ,
Czwartek 19.01 g. 14.00 ul. Parkowa 11 podwórze przy pałacu ul. Parkowa 25, Leśna; Polna, Parkowa 23A
Piatek 20 8.01 g.  14.30 ul. Parkowa 13 – 21
Sobota 21.01 g.  9.00 ul.Dusznicka, ul. Bukowska 1,2 ul. Słoneczna, Parkowa 3, 7, 9

Intencje Mszalne 

Środa 18.01 g. 18.00 Za Ojczyznę, O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki   5. O zdrowie i potrzebne łaski dla Marcina, Szymka, Jagody Olivii, Aleksa , Romana, Zbigniewa Adrianny, Zygmunta,  Henryka, Błażeja, Jana, Jarosława, Tadeusza, Magdaleny, Andrzeja   a także o zdrowie dla ks. Mariana; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Grażyny i Jerzego,  O pomoc w trudnej sprawie, W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc i opiekę w sprawie Panu Bogu wiadomej,    O nowe powołania Kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii a także o potrzebne łaski i bł. Boże dla Izy i jej bliskich,  W intencji Szkoły Podstawowej w Sędzinku; O zdrowie i bł. dla Barbary i opiekę nad rodziną, Za wszystkich dotkniętych problemem alkoholizmu z naszej parafii, O powrót do zdrowia dla Mariana i Adama  60 r. ur. Józefa, +Teresa Krzewina – od rodz. Łukaszyków, + Marian Krzewina 17 r. śm.

Sobota 21.01 g. 18.00 + Bolesław Maciejewski – od wnuczki Martyny

Niedziela 22.01.g. 8.00 + Edmund Małecki 22 r. śm.
10.30 Za parafian