Ogłoszenia Parafialne – 8.05.2016 Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc poszkodowanym w Ekwadorze a także na daninę diecezjalną.
  2. W następną niedzielę dzieci  z klasy III przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.30     / dzieci przyjdą do kościoła na godz. 10.20/. Ławki będą zarezerwowane dla dzieci i rodziców. Próby przed I komunią w tym tygodniu we wtorek i środę o 16.30, w czwartek i piątek po wieczornej Mszy świętej
  3. Spowiedź św. dla dzieci przed I Komunią św. w sobotę o godz. 16.00 oraz dla rodziców i krewnych w piątek / godz. 17.00 / i w  sobotę od  godz. 17.00
  4. W tym tygodniu przypada 13 maja Dzień Fatimski. Zapraszam na Mszę i procesję wyjątkowo o godz. 17.30 ( z racji próby generalnej która będzie po Mszy)
  5. Zmarła nasza parafialnka Krystyna Nożyńska z Turkowa pogrzeb w poniedziałek o 13.00
  6. Zapowiedzi Przedślubne Tomasz Michał Perz kaw. Rzym- kat. Zam Sędziny Dagmara Ginter panna zam. Jeziorki par. Stęszew zapowiedź II

Intencje Mszalne

Sobota 7. V. 18.00  †  Stanisława, Jakub Kinol i zm. z rodziny

8.V – V Niedziela  Wielkanocna
8.00 † Józef Łamaszewski – od Andrzeja i Gabrieli Cerbów
 10.30 Za parafian

10.V. Wtorek  18.00 †   Stanisława, Stanisław Stasik

11.V.Środa       18.00  1 O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Magdaleny  Walerii, Dominika, Jarosława a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, 6. O pomoc w trudnej sprawie, †  Eugeniusz Majda – od szwagra Bernardai chrzestnego z rodziną ze Śremu†   Jadwiga, Agnieszka Władysław Maciejewscy i zm. z rodz. ;  Józef Łamaszewski – od chrześniaka Leszka, Jolanta Kryś – od chrześnicy Kasi z mężem i mamą

12.V.Czwartek 18.00 † Mariola Siemieniak – od rodz. Klorków

13.V – Piątek      17.30   † Serwacy, Antonina, Stanisław Nadstoga, Jan Jadwiga Łukaszyk ;
Ireneusz Król – od żony Elżbiety, Józef Paterski – od dzieci z rodzinami;  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.

14.V – Sobota      18.00  † Bolesław Maciejewski, Stanisław Jan Jaźwik  rZofia, Czesław Pakuła, Józefa Stanisław Maciejewski

 15.V – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 †Władysław Samoląg 1 r. śm. Józefa Samoląg
 10.30 Za parafian