Ogłoszenia Parafialne – 1.05.2016 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dziś rozpoczynamy Miesiąc Maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo Majowe w dni powszednie po mszy św. a w niedzielę po mszy o godz. 10.30.
  2. We wtorek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Na Jasnej górze odbędą się centralne uroczystości z okazji jubileuszu Chrztu Polski. Msze św. w tym dniu jak  w niedzielę.
  3. 3 maja Po mszy o godz.10.30  św. procesja do figury Matki Bożej rozpoczynająca dni krzyżowe. W środę po Mszy o godz. 19.30 procesja błagalna w Turkowie, pójdziemy od sali wiejskiej do krzyża w wiosce. W czwartek procesja błagalna w Sarbii, pójdziemy od placu gdzie była msza na Boże Ciało do kaplicy Matki Bożej. Zapraszam serdecznie wszystkich parafian do uczestnictwa w tej wspólnej modlitwie o dobre urodzaje i plony.
  4. W czwartek o 16.30 próba Dzieci I komunijnych
  5. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi pól godziny przed mszą św. Objazd chorych w piątek od godz. 8.30
  6. Bóg zapłac osobom które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele i przed kościołem. Na następne dwa tygodnie w sobotę o godz. 9.00 zapraszam rodziców dzieci klas II
  7. Zapowiedzi Przedślubne Tomasz Michał Perz kaw. Rzym- kat. Zam Sędziny Dagmara Ginter panna zam. Jeziorki par. Stęszew zapowiedź I

ntencje mszalne

30.IV – Sobota      18.00  50 r. ślubu Krystyny i Bogdana 

 1.V – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Józefa, Wawrzyn, Roman Szymankiewicz, Stanisław Brembor, Zofia, Tadeusz Arkadiusz Czekała
 10.30 Za parafian

3.V Wtorek  8.00 † Za parafian  O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli
 10.30 W intencji ochotniczych Staży pożarnych z Parafii Sędziny

4.V.Środa       18.00  1 O dobrą pogodę i urodzaje oraz błogosławieństwo Boże na wszystkich pracujących na roli.  W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa  Bożeny, Magdaleny  Walerii, Dominika, Jarosława a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, 6. O pomoc w trudnej sprawie, † Józefa, Władysław, Wacław Marchwiński, Stanisława, Wincenty Kalicki; †  Katarzyna borowska – od Kleszczów i Wrzeszczyńskich; Eugeniusz Majda – od mieszkańców wierzei  ; Mariola Siemieniak – od rodz. Kandulskich

5.V.Czwartek 18.00 † Stefania, Stanisław, Władysław Zych; Cecylia, Jan Marek Stanisław, Jan Jarmużek , Julia Kosicka

6.V – Piątek      18.00   † Zm. z rodz. Hybzów i Wegrzynów

7.V – Sobota      18.00  † Z Stanisława Jakub Kinol i zm. z rodziny

 8.V – V Niedziela  Wielkanocna
  8.00 † Józef Łamaszewski – od Andrzeja i Gabrieli Cerbów
 10.30 Za parafian