Ogłoszenia Parafialne – 27.03.2016 – Niedziela zmartwychwstania Pańskiego

2011-04-26__09-53__zmmm

 1. Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych Zmartwychwstania Pańskiego składamy serdeczne życzenia: obfitości łask od  Chrystusa Zwycięzcy, Pana Życia, oraz aby dobro zawsze zwyciężało zło. „Szczęść Boże”. WESOŁEGO ALLELUJA !
 2. Bóg zapłać strażakom i Radzie Parafialnej za obsłużenie procesji rezurekcyjnej a także służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii. Poniedziałek Wielkanocny– Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
  Msze św. – jak w niedziele: o godz. 8.00 i 10.30;
  Modlitwą i ofiarami wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet  Lubelski   i  Wydział Teologiczny w Poznaniu.
 3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to zarazem I piątek miesiąca. Objazd chorych będzie w maju z racji objazdu wielkanocnego i Parafialnego Dnia chorych, który odbędzie się w kwietniu.
 4. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na Daninę Diecezjalną oraz na Kwiaty do Grobu. Bóg zapłać  wszystkim tym, którzy przyczynili się do zbudowania ciemnicy oraz Grobu Pańskiego,
 5. Za tydzień w niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, po Komunii św. – zbiórka na Caritas.  O godz. 15.00 zapraszam drogich parafian na Godzinę miłosierdzia.
 6. Zapowiedzi Przedślubne
  Marcin Szkudlarek kaw. zam. Twardowo, Krystyna Anna Murawska panna zam. Wierzeja  zap. II

Intencje mszalne

28.III – poniedziałek    8.00 † Władysław Zych
10.30 
+ Czesław Mensfel 8 r. śm.

30.III – Środa       18.00  1 W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intencji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4. We wszystkich intencjach Agnieszki, 5. O powrót do zdrowia dla Marcina, Agnieszki i Jana i Maurycego, Romana, Zbigniewa i Bożeny a także o zdrowie dla ks. Mariana; W intencji Panu Bogu wiadomej, O pomoc w trudnej sprawie,    Henryka Weber – od szwagra Krzysztofa i szwagierki Bożeny; Eugeniusz Majda – od sołtysów z gminy Duszniki, Janina Kaczmarek – od Ireny i Mariana Baturów, Ludwik Kaczmarek –od Siostry Marty z rodziną Józef Osiński – od Bolesława i Natalii Dziamskich; Antoni Rębacz od mieszkańców Sarbii, Teresa Kleczewska – od rodziny Cigler i Ratajczak

31.III – Czwartek 18.00 †  Józef Łamaszewski  – od Grocholewskich

1.IV – Piątek       18.00   Leokadia Nikodem Kleczewscy, Leon Joanna Jan Kalemba

2.IV – Sobota      18.00  18 ur. Jakuba i 40 ur. Mariusza

 3.IV – Niedziela  Święto Misierdzia Bożego
  8.00  Jan Michalina Śliwińscy, Krystyna Stanisław Kawala, Henryk Maciejewski, Stefan Pluciński i Stefan Sobieraj
 10.30 Za parafian
15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego