Ogłoszenia Parafialne 31.01.2016 – IV Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu we wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w Polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej – światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszy  św. o godz. 18.00 poświęcenie gromnic; po Komunii św. zbiórka na potrzeby zakonów klauzurowych.
  2. W tym tygodniu jest I piątek miesiąca; nabożeństwo do Serca Jezusowego po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź św. i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Chorych ze spowiedzią i Komunią św. odwiedzę w piątek , 6 lutego od godz. 8.00.
  3. W ostatnią niedzielę karnawału zapraszam drogich parafian na wspólne śpiewanie przy ciastku i kawie na godz. 15.30 w sali na dole kościoła. Będzie dużo humoru, śpiewu  piosenki ludowe wojskowe i patriotyczne przeplatane prezentacjami wspomnieniowymi. Zapraszam  tych wszystkich którzy mają ochotę pośpiewać pośmiać się i powspominać. Będzie mikrofon dla każdego a także karaoke.
  4. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.

Intencje Mszalne

2.II – wtorek       18.00   † Marianna Stefan Paluszak Zdzisława Olszewska

3.II – środa     18.00 1 W intencjach Agaty i Przemka, 2 W intecji ofiarodawców i dobrodziejów Parafii, 3 Za chorych z naszej parafii, 4 † Leszek Golon 2 r. śm. – od żony z córkami, 5 †  Marianna Kliszcz, 6 †  Teofil Grześ,7 †  Eugeniusz Majda – Od Zarządu Oddziału Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusznikach, 7 † Eugeniusz Majda – od uczestników wycieczki w Bieszczady,
8 †   Leon Szajstek, 9 Ewa Dryjańska, 10 †  Władysław Fisiak 20 r. śm. i zm. z rodziny Fisiaków i Wrzeszczyńskich

4.II – czwartek      18.00 † Józef Osiński od pracowników Komunalnego Zakładu Budżetowego w Dusznikach

5. II – piątek  18.00 – † Stanisława  Stanisław Katarzyna Walenty Stasik, Ewa i Ryszad Sikorscy

6. II– sobota        18.00  † Bronisław Wieszczyczyński – od  Brata Marka z rodziną

7. II – Niedziela 8.00 † Janina Ludwik Kaczmarek – od córki Wiesi z mężem i dziećmi
10.30   W intencji Parafian