Bal Wszystkich Świętych

Już po raz drugi w naszej Parafii, odbył się Bal Wszystkich Świętych, który był alternatywą do pogańskiego święta Halloween. Tak jak ubiegłego roku, rozpoczął się o godz. 18:30, 31 października. Dzieci przybyły przebrane za świętych. Pojawiła się Matka Boska, Matka Teresa z Kalkuty, św. Kinga, św. Karolina, św. Cecylia, św. Faustyna, św. Józef, św. Ojciec Pio, św. Kamil , św. Maksymilian Kolbe, św. Wojciech, św. Franciszek, św. Jan Paweł II, oraz św. Michał Archanioł, za którego przebrał się sam Proboszcz. W kościele rozbrzmiewały dźwięki takich piosenek, jak : „Lolek”, „Coś się święci”, „Historia”, „Karolina”, „Faustyna”, „Franek”, „Santi Santi”, „I ty możesz zostać świętym Mikołajem”, „Szaweł Paweł”, oraz „Jedzie pociąg do nieba”. Po godzinnym śpiewaniu, wyruszyła procesja do krzyża, ulicą Sędzin. W niej  również nie zabrakło śpiewów. Na zakończenie dzieci mogły skosztować pysznych smakołyków, oraz wypić ciepłą herbatę. Po uśmiechach na twarzy dzieci, można wnioskować, że wieczór był udany! 🙂