Ogłoszenia Parafialne – 25.10.2015 – 30 niedziela zwykła

 1. „Bóg zapłać” za ofiary na Papieskie dzieła Misyjne.
 2. Od dzisiaj do piątku gościmy w naszej parafii symbole światowych Dni młodzieży, które odbedą się w 2016 roku w Krakowie z tego względu wszystkie nabożeństwa do piątku odbywać się będą w górnym kościele. Zapraszam na wieczorne nabozeństwa.
 3. W czwartek na Mszę św. nabożeństwo i różaniec zapraszam młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.
 4. Różaniec  w tygodniu po wieczornej Mszy świętej. Dzieci zapraszam na nabozeństwo różancowe we wtorek czwartek i piątek.
 5. W tym tygodniu w środę 28 października przypada Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
 6. W sobotę 31 października zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii na wieczór ze Świętymi. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00  Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście  łakocie. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci. Msza św. wieczorna w sobotę będzie wyjątkowo o godz. 17.00
 7. W niedzielę– 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych: nabożeństwo za zmarłych rozpoczniemy o godz. 14.00  Msza święta na cmentarzu a po niej procesja za zmarłych która zakończy się przy kościele parafialnym ( procesja pójdzie przez cmentarz potem na cmentarz parafialny i zakończy się przy grobie ks. Kajetana Manugiewicza). Składka w tym dniu przeznaczona będzie za ogrzewanie ławkowe w górnym kościele do którego założenia się przymierzamy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze na święta powinno być już założone…. św. Józefowi polecajmy tę parafialną inwestycje… Więcej na ten temat powiem w listopadzie…
 8. W poniedziałek, 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 17.00  i o 19.00 w intencji zmarłych w ostatnim roku
 9. Od 1 – 8 listopada – każdego dnia – można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesną modlitwę w intencji zmarłych; w Dzień Zaduszny można zyskać podobnie odpust w kościele.
 10.  Wymienianki jednorazowe, w dni powszednie w łączności z mszą świętą.
 11. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele, przed kościoła i probostwem; na kolejne 2 tygodnie na  sobotę , godz. 9.00 proszę rodziny z Sędzin z bloku 15ego
 12. W sobotę o godz. 16.00 zbiórka ministrantów
 13. Można zamawiać całoroczne wymienianki / 50,-
 14. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Teresa Kleczewska polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…
 15. Są do nabycia Przewodniki Katolickie i Kalendarze niespodzianka…

Zapowiedzi przedślubne
Kamil Piotr Włodarczyk Rzym-kat kawaler zam. Szamotuły
Weronika Katarzyna Opic Rzym-kat panna zam Sarbia zapowiedź III

Intencje Mszalne

27.X wtorek   18.00  † Andrzej Gabriela Paluszkiewicz

28.X – środa 18.00 † Stanisław Wanda Szmyt, Stanisław Szulczewski

29.X – czwartek  18.00 † Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

30.X – piątek      18.00   † Bronisław Wieszczeczyński – od żony Barbary z dziećmi

31.X – sobota  17..00 † Anna Mierzyńska 1 r. śm.

1.X – Niedziela    8.00  † Jan, Helena, Jerzy Kasperscy

10.30 Ks. Proboszcz Kajetan Mangiewicz
14.00 Msza Święta na cmentarzu komunalnym i intencji wszystkich zmarłych  potem procesja