Pelegrynacja obrazu św. Józefa w naszej parafii

W poniedziałek 14 września po godz. 17ej samochód kaplica przywiózł do naszej parafii cudowny obraz Św. Józefa. Po modlitwach powitalnych i błogosławieństwie Papieża Franciszka odczytanym przez O. Stanisława Plewę o godz. 18.00 rozpoczęła się Msza św. w intencji rodzin naszej parafii. W czasie tej Mszy św. odbyło się  odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przez obecnych w kościele małżonków. Na końcu mszy św. nastąpił  akt zawierzenia Rodzin naszej parafii Św. Józefowi. Po mszy świętej przed obrazem modlili się jeszcze ojcowie a o godz. 20.00 swoje modlitwy miała młodzież. o 21 zaśpiewaliśmy apel Jasnogórski zakończony modlitwą do św. Józefa. We wtorek o godz. 9.45 zaśpiewaliśmy godzinki do Św. Józefa a o 10.30 odbyła się Msza święta w intencji chorych samotnych niepełnosprawnych i osób w podeszłym wieku. Osoby te mogły też przyjąć sakrament chorych. O godz. 15ej swoje spotkanie ze św. Józefem miały dzieci z naszej parafii o 16ej rozpoczęły się modlitwy pożegnalne i o godz. 16.30 obraz udał się do następnej parafii.