Ogłoszenia – 14.06.2015 – 11 Niedziela Zwykła

 

  1. Jeszcze raz składam serdeczne„Bóg zapłać”  za przygotowanie oktawy Bożego Ciała, za udział w nabożeństwach, dekoracje domów, przygotowanie ołtarzy i procesji w poszczególnych wioskach.
  2. W sobotę odbędzie się pielgrzymka dzieci I komunijnych do Rokitna i świebodzina. Wyjazd o godz. 7.30. Zbiórka o 7.20 przed kościołem. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisywać koszt 25 zł. od osoby. Proszę te osoby, które już się zapisały o podanie nr pesel i wpłatę najpóźniej do czwartku.
  3. Z Bożą pomocą dobiegają końca prace remontowe dolnego kościoła. W kaplicy zostały wprawione nowe okna. Za tydzień składka będzie przeznaczona na cele remontowe. a po południu o 14.00 nastąpi uroczyste otwarcie połączone z mini festynem parafialnym. W programie przewidziany jest między innymi: Kabaret przygotowany przez klasę V Szkoły Podstawowej w Sędzinku i jeszcze jeden kabaret kawa i ciasto, grill, Pokaz ratownictwa przedmedycznego i udzielania pierwszej pomocy i  wspólne biesiadowanie. Chętnych do pomocy w organizacji zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. w salce dolnego kościoła. Mile widziane ciekawe pomysły…
  4.  Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  5. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele; na następne 2 tygodnie na sobotę, godz. 9.00 proszę rodziny z Sędzinka:  Białek, Bogusz, Kańduła, Racki i, Jaros

Intencje Mszalne

15.VI – poniedziałek  19.00  † Krzysztof Molik – od Matki i sióstr Magdaleny i Joanny z rodziną

16.VI – wtorek  19.00  † Maria Leon Szymańscy, Wiktor Milej siostra Prudencja

17.VI – środa  19.00   †  Czesław Szymański i zm. rodziców

18.V – czwartek  19.002 r. urodzin Tereski

19.VI – piątek      19.00   † Franciszek 9 r. śm. Helena Banach i zm. z rodz. Mikołajczaków

20.VI – sobota     18.00  † Kazimierz Szymlet 2 r. śm. i zm. z rodz. Araszkiewiczów i Szymletów

21.VI – Niedziela    8.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski  oraz za † Anna Kazimierz Przybył i zm. z rodziny
10.30 Za parafian