Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych Zmartwychwstania Pańskiego składamy serdeczne życzenia: obfitości łask od  Chrystusa Zwycięzcy, Pana Życia, oraz aby dobro zawsze zwyciężało zło. „Szczęść Boże”. WESOŁEGO ALLELUJA !
 2. Bóg zapłać strażakom za obsłużenie procesji rezurekcyjnej a także służbie liturgicznej za przygotowanie liturgii
 3. W Poniedziałek Wielkanocny – Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego:
  Msze św. – jak w niedziele: o godz. 8.00 i 10.30;
  Modlitwą i ofiarami wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet  Lubelski   i  Wydział Teologiczny w Poznaniu.
 4. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio troszczyły się o porządek w kościele; na kolejne 2 tygodnie na sobotę, godz. 9.00 proszę rodziny z Sędzinka: Kowal, Piechowiak, Mikołajczak, Maik, Dolata.
 5. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Bóg zapłać  wszystkim tym którzy przyczynili się do zbudowania ciemnicy oraz Grobu Pańskiego, a także tym dzięki którym została odnowiona i wysprzątana  kolejna sala ta największa
 7. Za tydzień w niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, po Komunii św. – zbiórka na Caritas. Na Mszy św. o godz. 10.30 przyjęci zostaną do grona ministrantów kandydaci a także otrzymają komże kandydaci na kandydatów.
 8. Również za tydzień rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. W patronalne święto Caritas chcemy zorganizować  Parafialny dzień chorych i seniorów. I tutaj prośba do parafian. Jest okazja do zrobienia uczynku miłosierdzia. W parafii chorych i seniorów nie brakuje ale wielu  bez pomocy bliźniego do kościoła nie dojedzie a nawet o tym dniu się nie dowie. Dlatego proszę aby powiadomić te osoby o tym że taki dzień chorych będzie i umożliwić im przyjazd. O godz. 15 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z udzieleniem sakramentu chorych a potem radosne spotkanie przy kawie i ciastku na salce. Będzie to zarazem uroczyste otwarcie tej dużej sali. Tych wszystkich którzy chcieliby by włączyć się w przygotowanie tego dnia proszę o kontakt ze mną.
 9. Zapowiedzi Przedślubne
  Łukasz Chmielewski kawaler Rzymkat zam. Szamotuły
  Kamila Marianna Stachowiak panna Rzymkat zam. Sarbia zap. III
 10. W związku ze zmianą czasu na letni Msze św. w dni robocze będa o godz. 19.00

Intencje mszalne

6.IV – poniedziałek    8.00 † Ewa Ślęzak 3 r. śm

       10.30 + za parafian

7.IV – Wtorek     19.00  35 r. ślubu Ramana i Henryki

8.IV – Środa       19.00 †  Regina Czesław Ciźla  i zm. rodz.

9.IV – Czwartek 19.00 †  Genowefa Lisek od kolegów Pawła z ławy szkolnej

10.IV – Piątek       19.00   Irena Piotrowska od córki Wioletty z zynem

11.IV – Sobota      15.00 msza  ślubna
18.00 † Leon Jan Kalemba Leokadia Nikodem Kleczewski

12.IV – Niedziela      8.00  Stefan Kawala 5 r. śm i zm z rodz. Kawala Radke i Mikołajczaków
10.30 Za parafian
15.00 Parafialny dzień chorych – Nabożeństwo do miłosierdzia Bożego połączone z udzieleniem sakramentu Chorych.