Ale będzie czad!

Gieniek, to nowy mieszkaniec naszej Parafii. Ma brata bliźniaka Gienka Washable, który tak jak on, jest mnichem i z pasją opowiada o Piśmie Świętym. Swoim filmikiem, w łatwy, prosty i zrozumiały sposób, skomentował dzisiejszą Ewangelię.


Również w dniu dzisiejszym, przybyli do nas goście z Parafii w Buku, zachęcając na rekolekcje, które odbędą się od 18-20.02.2015r. Tematyka rekolekcji: „Przebaczam – Historia Józefa Egipskiego”
Na niżej podanej stronie internetowej, znajdują się wszystkie szczegóły.
Serdecznie zapraszam!
https://www.facebook.com/tobiezaufalempanie?pnref=story

Postanowili oni upamiętnić ten dzień, na swojej stronie internetowej :

„Dziś pierwszy dzień promocji koncertu Tobie Zaufałem Panie w naszym dekanacie.Zawitaliśmy m.in. do Sędzin. Trochę trwało zanim znaleźliśmy Księdza…, który jak się okazało był już dawno w Kościele i przygotowywał się do Mszy Św. Najpierw zaskoczyła nas defilada ministrantów wychodzących z zakrystii, za którymi pojawił się ks. Sławek. Od samego początku biła od niego radość, poprzez wprowadzany śpiew, rozmowy z dziećmi…no i punktem kulminacyjnym był…Gieniek! Gieniek – to franciszkanin (i tu trzeba nadmienić, że ma również brata bliżniaka – Gienka:), który wraz z księdzem tłumaczył dzieciom jak walczyć z szatanem i że wcale nie trzeba się go bać gdy jest się blisko Jezusa.
To był dziś podwójny debiut – Gieńka i nas jako ewangelizatorów.
Po Mszy rozdaliśmy duuuużo zaproszeń na koncert, sprzedaliśmy nasze krzyżykowe cegiełki…
…a Gieniek już na probostwie stał się franciszkano – sercaninem i teraz podobnie jak i my ewangelizuje z krzyżykiem na szyi. Zresztą zobaczcie sami .P.S. No i oczywiście czekamy na ks.Sławka wraz z Gieńkem na koncercie
🙂 „