Ogłoszenia parafialne 14.12.2014 – III niedziela adwentu

1. Dzisiaj po komunii zbierane są ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za tydzień także po komunii zbierane będą ofiary na pomoc rodzinie, której spalił się dom. Nr Konta Społecznego Komitetu odbudowy  domu po pożarze w Sędzinku, jest także na stronie parafialnej.
  2. Od dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  3. Adwentowe roraty w naszym kościele w poniedziałek, środę, w piątek o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i serduszkami pełnymi dobrych uczynków.
  4. W zakrystii można nabywać opłatki wigilijne i świece na Wigilijne Dzieło Pomoc Dzieciom.
  5. Do nabycia prasa katolicka: ”Przewodnik Katolicki”.
  6. Choinki do żłóbka.
  7. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka Krystyna Wiciak a także Irena Piotrowska pogrzeb odbędzie się w Środę o godz. 13.00 Polećmy je Bożemu Miłosierdziu.

15.XII – poniedziałek 18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Błogosławieństwo Boże dla Marcina i Agnieszki  w rocznicę ślubu.

16.XII – wtorek       18.00   † Genowefę Lisek od syna z rodziną

17.XII – środa        18.00  † Leon Kalemba – od rodz. Świderskich i Mieczysławy Mensfel

18.XII – czwartek    18.00  o szczęśliwe rozwiązanie dla Małgorzaty

19.XII – piątek         18.00  † Jan Pawlik – od siostrzeńca Janusza z rodziną

20.XII – sobota        18.00 † Marian Sławiński 4 r. śm.

21.XII – Niedziela 8.00 † Leokadia, Nikodem Kleczewski Joanna, Jan Kalemba, Leon Kalemba
10.30   W intencji Parafian