Ogłoszenia parafialne – 9.11.2014 r. – XXXII niedziela zwykła

  1. Dziś – 10 listopada – w drugą niedzielę listopada przeżyjemy V Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pragniemy modlić się w parafiach za naszych siostry i braci prześladowanych z powodu ich wierności Chrystusowi, w tym roku szczególnie za Kościół
    w Syrii.
  2. We wtorek – 11 listopada – wspomnienie św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości – Msze św. o godz. 8.00 i 10.30; ofiary zebrane na Mszach św. przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. O godz. 12.00 Suma odpustowa w Dusznikach. Tego dnia Ks. Proboszcz z Dusznik  bardzo serdecznie zaprasza również na Spektakl Muzyczny pt.” SANTO SUBITO”  przygotowany przez artystów Teatru Prowincja, który odbędzie się w kościele o godz. 18.00
  3. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele i przed kościołem, na kolejne 2 tygodnie na sobotę , godz. 9.00 proszę rodziny z Turkowa:Kózka Hałas Ratajczak, Beciński, Szukała, Skrzypczak , Leśniak i Kaczmarek.
  4. Za tydzień w niedzielę 16 listopada po komunii zbierana będzie dodatkowa składka na organizację Światowych Dni Młodzieży
  5. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie” oraz kalendarze katolickie na 2014 r / po 3 zł/.

Intencje Mszy św.:   

 10.XI – poniedziałek      7.00 w pewnej intencji

11.XI . Wtorek 8.00 +  Jadwiga, Henryk, Czesław Lemański, Gertruda,
Bronisław Zagórski, Gertruda Gierczyk, Walerian Lelek
10.30
+  Marcin Szukała

13.XI – środa         18.00  Za † Marek Kinol – od siostry Danuty z mężem

14.XI – czwartek    18.00 z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o błogosławieństwo w dorosłym życiu dla Zuzanny z okazji 18 urodzin

15.XI – piątek         18.00 † Szczepan Kowal  z ok. urodzin

16.XI – sobota     18.00   † Bożena Kandulska i zmarli z rodziny

17.XI – Niedziela     8.00 +  Elżbieta Józefa Samoląg
 10.30  W intencji Parafian