Ogłoszenia Parafialne – 24.09.2023 – 25 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj po komunii na KUL. WT i Szkoły Katolickie w Poznaniu oraz wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę razem ze składką i ofiarami żniwnymi poszczególnych wiosek a także datkami za cegiełki i ofiarami za kulinaria zebraliśmy 15425,37 zł.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dożynek i poświęcili swój czas, angażując się w organizację tego parafialnego święta. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali te piękne dekoracje w kościele i na placu dożynkowym. Bóg zapłać Paniom gotującym przepyszne zupy, wszystkim, którzy przygotowali wspaniały bigos, ofiarodawcom mleka i sera na gzikę, warzyw na zupę, paniom piekącym placki i tym które przygotowały kiełbaski i smalec , przygotowującym popcorn wszystkim zaangażowanym w rozprowadzanie i przygotowanie kotylionów, cegiełek a także obsługującym na stoiskach gastronomicznych. Tym wszystkim, którzy ustawiali namioty krzesła ławki przygotowali linię elektryczną, nagłośnienie, panu Organiście, Służbie liturgicznej a także Pani Małgorzacie i Panu Szymonowi za konwenansjerkę i prowadzenie. Kapeli Nowaki za występ, obecność i wspaniałe uświetnienie procesji, Mszy świętej i korowodu dożynkowego . Dziękuję wam wszystkim za ofiary żniwne, pięknie przygotowane snopki żniwne, chleby i kosze winogron, którymi mogliśmy się podzielić. Podziękowania należą się także Św. Józefowi, który zatroszczył się o pogodę. Bóg zapłać za Waszą tak liczną obecność. Myślę, że były to pięknie i radośnie spędzone chwile w parafialnej wspólnocie. Na stronie parafialnej są już przepiękne zdjęcia, za których zrobienie i umieszczenie na stronie , dziękuję Panu Grzegorzowi Wiciakowi.

Zostało już tylko jedno miejsce na parafialną pielgrzymkę do Lichenia Łodzi i Kalisza. Zapisy u P. Wiesi

Bóg zapłać tym, którzy ostatnio troszczyli się porządek i kwiaty w kościele na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców Hub Turkowskich

Intencje Mszalne

Sobota 23.09.2023 g. 18.00 O zdrowie w rodz. Izabella i Edmund Gruch

Niedziela 24.09.2023 g. 8.00 Franciszek Leon Marianna Szymańscy, Anna Wiktor Milej, Urszula Pempera
10.30 Za Parafian 85 r. ur. Mariana; 35 r. ślubu Beata i Henryk

Środa 27.09.2023 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: 50 ur. Agnieszki, o zdrowie i potrzebne łaski dla Józefa i EwyO błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Michała z ok. imienin; O powrót do zdrowia dla Mariana, Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty; Aliny; ; powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja; Mieczysława , Ewy Ryszarda i Mirosławy; o potrzebne łaski dla Arkadiusza. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty, Adriana, i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Jan, Wiesław Rybarczyk; Błażej Hajder;, ; Andrzej Nowak, Robert Nowaczyk; Stanisław Derda; Bogdan Sobieraj; Krzysztof Hirszman – od Ani Patrycji i Roberta z rodz.; Kazimierz Ludwik Anna Klorek i zm. z rodz. Michalina, Jan Śliwińscy i zm. z rodz.; Gabriela Andrzej Marian, Stefan Paluszkiewicz; Antoni, Helena Mieczysław Zofia Kortyla, Ryszard Radlicki

Sobota 30.09.2023 g. 18.00 Bożena Józef Kandulscy i zm. z rodz.

Niedziela 1.10.2023 g. 8.00 Michał Makowski – z ok. imienin od żony