Ogłoszenia Parafialne – 12.02.2023 – Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii

W odpowiedzi na apel Ks. Arcybiskupa w sprawie poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii za tydzień po komunii będzie dodatkowa składka na ten cel.

Bóg zapłać tym wszystkim, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i złożyli ofiarę na kwiaty w kościele. Na następne 2 tygodnie zapraszam mieszańców z ul. Leśnej i Okrężnej

Intencje

Sobota 11.02.2023 g. 18.00 Marianna Czesław Kubiak i zm. z rodz. Kubiaków

Niedziela 12.02.2023 g. 8.00 Bartosz Tyklewicz od siostry Darii z rodz.
10.30 Za Parafian

Środa 15.02.2023 g. 18.00  oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej O powrót do zdrowia dla Janusza, Elżbiety, Anny, Elżbiety, Marty;
O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Krzysztofa; O zdrowie i potrzebne łaski dla Piotra, o szczęśliwą operację Sylwii oraz Boże Błogosławieństwo w rodzinie; o powrót do zdrowia i siłę do walki z chorobą dla Anny; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Katarzyny i Moniki, Andrzeja i Mirosławy; O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie; o zdrowie i błog. dla Renaty i Adriana i Anety;  O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Pawła; w pewnej intencji; Józefa 50 r. śm., Leon Kortus 34 r. śm.; Łukasz Pietrucha 3 r. śm. – od rodziców; Anna Trzeszkowska – od rodz. Derdów; Czesław Sworek – od rodz. Hirszman i Gierlak ; Bolesław Dziamski i zm. z rodz. – od żony Natalii z rodz. Piotr Kaczmarek – od zakładu pogrzebowego Gloria; Jan, Wiesław Rybarczyk; Bogdan Sobieraj;

Sobota 18.02.2023 g. 18.00 Marianna Wacław Olszewscy, Wanda Przybył

Niedziela 19.02.2023 g. 8.00 Elżbieta Samoląg 19 r. śm.