Ogłoszenia Parafialne – 25.09.2022 – 26 Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę razem ze składką i ofiarami żniwnymi poszczególnych wiosek a także datkami za cegiełki i ofiarami za kulinaria zebraliśmy 12376,37 zł.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dożynek i poświęcili swój czas, angażując się w organizację tego parafialnego święta. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali te piękne dekoracje w kościele i na placu dożynkowym. Pani sołtys z Wierzei za zorganizowanie baneru dożynkowego. Bóg zapłać Paniom gotującym przepyszne zupy, wszystkim, którzy przygotowali wspaniały bigos, ofiarodawcom mleka i sera na gzikę, warzyw na zupę, paniom piekącym placki i tym które przygotowały kiełbaski i smalec , młodzieży bierzmowanej wszystkim zaangażowanym w rozprowadzanie i przygotowanie kotylionów, cegiełek a także obsługującym na stoiskach gastronomicznych. Strażakom i Tym wszystkim, którzy ustawiali namioty krzesła ławki przygotowali linię elektryczną, nagłośnienie, panu Organiście, Służbie liturgicznej a także Pani Małgorzacie i Panu Szymonowi za konwenansjerkę i prowadzenie. Panu Radkowi z kolegą za minikoncert cantry, Zespołowi Folklorystycznemu Wiaruchna a także Kapeli Nowaki za występ i obecność. Dziękuję wam wszystkim za ofiary żniwne, pięknie przygotowane snopki żniwne, chleby i kosze winogron, którymi mogliśmy sie podzielić. Podziękowania należą się także Św. Józefowi, który zatroszczył się o pogodę, bo przecież ta niedziela miała być deszczowa. Bóg zapłać także za Waszą tak liczną obecność. Myślę, że były to pięknie i radośnie spędzone chwile w parafialnej wspólnocie.

Teraz przed nami „wieczór ze świętymi” i Bierzmowanie

Jutro (poniedziałek) o godzinie 5.20 w kościele Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki parafialnej Do Gietrzwałdu a potem pakowanie i o 6.00 wyjazd.

W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W sobotę różaniec przed Mszą sw. o 18.00 a niedzielę przed mszą o 10.30

W niedzielę na Mszę o 10.30 i spotkanie po Mszy zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

Intencje Mszalne

Sobota 24.09.2022 g. 18.00 Joanna i Henryk Klemke zm. z rodz. Klemke i Augustyniaków

Niedziela 25.09.2022 g. 8.00 Jerzy Maria Leon Przewoźni i zm. z rodz.
10.30 Za parafian

Sobota 1.10.2022 g. 18.00 Marek Lemański 6 r. śm.

Niedziela 2.10.2022 g. 8.00 Władysława Migdałek – od rodz. Migdałków z Buku
10.30
Za parafian