Ogłoszenia duszpasterskie – 26.06.2022 – Niedziela Odpustowa

Dzisiaj wspomnienie Niepokalanego Serca NMP czyli Imieniny naszej parafii. Zapraszam drogich parafian dużych i małych do jak najliczniejszego uczestnictwa w dumie odpustowej o godz. 12.00, którą odprawi ks. Prałat Andrzej Szczepaniak z Buku. Proszę o zaangażowanie kandydatów do bierzmowania, tak jak w Boże Ciało. Liczę na Was kochani!

Bóg zapłać wszystkim, którzy sprawili, że dywan w kościele i wokół kościoła znów zachwyca. Wiem ile to kosztuje wysiłku i pracy, ile płatków i gałązek potrzeba, aby powstało takie dzieło, które powoli staje się wizytówką naszej parafii. Przyjeżdżają je oglądać z całej okolicy i nie tylko.

W tym tygodniu w środę przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 19.00 połaczona z nowenną do św. Józefa po komunii dodatkowa składka na Stolicę Apostolską

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. okazaja do spowiedzi w piątek od g. 18.00 i w tym czasie adoracja NS.

Objazd chorych w piątek od g. 9.00

Za tydzień w niedzielę o godz. 10.30 Msza o szczęśliwe żniwa zapraszam szczególnie rolników

Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczyli się o porządek w kościele i przed kościołem a także łożyli ofiarę na kwiaty. Na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców bloku 17

Sakramentalny Związek małżeński chcą zawrzeć

Maciej Szmyt kawaler, katolik zam. Sędziny
Anna Ewa Krzyżanowska panna katoliczka zam. Śmiłowice zap. I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze paraf.

Intencje Mszalne

Sobota 25.06.20222 g. 18.00 50 ur. Janusza

Niedziela 26.06.20222 g. 8.00 Wanda Przybylska 1 r. śm
12.00 Za Parafian – Suma odpustowa

Środa 29.06.2022 g. 19.00 oprócz intencji Stałych do św. Józefa; za dzieci, młodzież i nauczycieli rozpoczynający wakacje o błog. Boże dla Nich; O zakończenie wojny na Ukrainie i Pokój na świecie; o dobre urodzaje, deszcz odpowiednią pogodę i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli . W pewnej intencji, w intencji Panu Bogu wiadomej; z podziękowaniem za szczęśliwą operację nogi oraz o siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Andrzeja oraz potrzebne łaski dla Mirosławy. O zdrowie i bł. Boże dla Bogdana; O zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki; W intencjach Grzegorza O powrót do zdrowia dla Renaty i Zygmunta o powrót do zdrowia dla Radosława i Tomasza po operacji kręgosłupa; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Anny; O siłę do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Adriana. O potrzebne łaski dla Adriana i Daniela po przeszczepie szpiku; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Marka, o potrzebne łaski dla Sylwii; o bł. i potrzebne łaski dla Żanety i Piotra oraz Lucyny i Eugeniusza; o potrzebne łaski i bł. Boże dla Anety; o Potrzebne łaski dla Sławomira; Alojzy Kubiak – od kuzynki Barbary z rodz.

Piątek 1.07.2022 g. 19.00 Za parafian

Sobota 2.07.2022 g. 18.00 Grzegorz Kaczmerek – od rodz. Ślisińskich

Niedziela 3.07.2022 g. 8.00 Franciszka Ignacy Świętek, Marian Rajczak, Leon Woźniak
10.30 Za parafian