Ogłoszenia Parafialne – 6.03.2022 – I Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc Ukrainie oraz wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii – koperty na DD wyłożone są z tyłu kościoła. W marcu przyszło nam zapłacić za gaz na probostwie 3700 złotych i 2400 za ogrzewanie i prąd kościele. Za tydzień po komunii św. dodatkowa składka na pomoc rodz. Skubiszyńskich z Wierzei, którym wichura zerwała dach z domu i uszkodziła kominy, zalewając część domu.

W tym tygodniu droga krzyżowa w piątek o godz. 17.00 a zaraz po niej Msza św. Gorzkie żale w niedzielę po mszy św. o godz. 10.30

Bóg wszystkim, którzy ostatnio troszczyli się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne 2 tygodnie zapraszam mieszkańców Turkowa od Nożyńskich do Kawala

3 kwietnia organizowana jest pielgrzymka do Górki klasztornej na Misterium Męki Pańskiej, koszt 34 zł. zapisy u Pani Osińskiej ale chyba już nie ma miejsc…

Zbliża się ur. św. Józefa 19 marca – od środy nowenna 9 dniowa przed uroczystością. Chciałbym już dziś zaprosić drogich Parafian do tego aby w tym dniu w szczególny sposób zawierzyć swoje rodziny św. Józefowi. więcej na ten temat powiem za tydzień

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny sakrament małżeństwa chcą zawrzeć:
Amadeusz Wiciak kawaler, katolik zam. Sędziny
Katarzyna Graniczna panna, katoliczka zam. Strzelno zapowiedź III

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 5.03.2022 g. 18.00 Helena Franciszek Banach; Maria, Ryszard, Jan Szymanowscy i zm. z rodz.

Niedziela 6.03.2022 g. 8.00 Kazimierz Klorek, Ludwik Anna Klorek i zm. rodz.
10.30 za parafian

Środa 9.03.2022 g. 18.00 Oprócz intencji stałych do św. Józefa: 40 Ur. Ewy, Z podziękowaniem za ocenie życia dla rodz. Skubiszyńskich po utracie dachu nad głową w wyniku wichury oraz potrzebne łaski, o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy pospieszyli im z pomocą; O pokój na Ukrainie; O szczęśliwy przeszczep dla Adriana i potrzebne łaski; O powrót do zdrowia dla Zygmunta i Renaty; o potrzebne łaski dla Józefa; Sylwester Gabriela Dudarscy; Janina Jan, Stefan Lemańscy, Władysława, Ignacy Sapor, Aleksander Pawlik, Marianna Fietko, Sławomir Mamet w r. śm. i zm. z rod. Mamet i Grelka, Wojciech Ginter; Alicja Nowak Majewska – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej; Janina Nowacka – od rodz. Ciźla i zm. z rodz. Ciźla, Jadwiga, Andrzej Kłak, Łukasz Pietrucha – od rodz. Skubiszyńskich z Wierzei

Czwartek 10.03.2022 g. 18.00 Halina Roszkiewicz – od koleżanek i kolegów z ławy szkolnej

Piątek 11.03.2022 zaraz po drodze krzyżowej Władysław Beciński – od siostrzenicy Beaty z Tomkiem

Sobota 12.03.2022 g. 18.00 Jakub Chermuła – od rodz. Pawlaków

Niedziela 13.03.2022 g. 8.00 Marianna, Józef Starostowie i zm. z rodz.
10.30
Za parafian