Ogłoszenia Parafialne – 20.03.2022 III Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać tym wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w przygotowanie uroczystości św. Józefa. Paniom, które upiekły wspaniałe ciasta, przygotowały kawę i herbatę a także wysprzątały sale na dole.

Dzisiaj ( jutro ) Gorzkie żale po Mszy o godz. 10.30 a za tydzień Gorzkie Żale po Mszy o godz. 10.30

W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego a także Dzień Świętości Życia będzie możliwość przyjęcia Duchowej Adopcji Dziecka poczętego msza św. w tym dniu o godz. 18.00 a droga krzyżowa o 17.15. Po komunii dodatkowa składka na Fundusz Obrony życia. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele. Na następne dwa tygodnie zapraszam mieszkańców Turkowa od p. Makowskich do Steenbock

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny wiązek Małżeński chcą zawrzeć:

Błażej Fornalik katolik kawaler zam Sędziny
Małgorzata Skowron katoliczka Panna zam. Dakowy Suche zap.II

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących po między nimi winien zgłosić to w biurze parafialnym

Intencje Mszalne

Sobota 19.03.2022 g. 18.00 oprócz intencji stałych do św. Józefa; W podziękowaniu za wszystkie wyproszone nam łaski; o potrzebne łaski dla Józefa w dniu imienin; o szybkie zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na świecie; Za wszystkie rodziny z naszej parafii, za osoby samotne i chore, za młodzież z naszej parafii szczególnie bierzmowanych, za dzieci I komunijne i ich rodziny; za uzależnionych od alkoholu i ich rodziny, za wszystkie matki w stanie błogosławionym w intencjach wszystkich obecnych na tej Mszy św. za śp. Józef Rogacki – od żony; Józef Osiński i zm. z rodz. Osińskich i Klińskich

Niedziela 20.03.22 g. 8.00 Mieczysława, Czesław Mensfel
10.30 Za parafian

Środa 23.03.2022 g. 18.00 oprócz intencji stałych i wpisanych do Księgi Józefowej: O zakończenie wojny na Ukrainie i pokój na świecie; o powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Adriana po przeszczepie szpiku; O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Renaty i Zygmunta; O szczęśliwą operację i potrzebne łaski dla Łukasza; Regina Płocharz – od Hanny, Weroniki i Patrycji; Władysława Migdałek – od Szymona i Róży z dziećmi; Maria Grocholeska od Rodz. Łamaszewskich; Zmarłych rodz. Nadstoga, Kinol i Wolniewicz We wszystkich intencjach zapisanych w Księdze Jóefowej

Czwartek 24.03.2022 g. 18.00 Ryszard 3 r. śm. Jadwiga Człapa

Piątek 25.03.2022 g. 18.00 Władysław Maciejewski – od córki Krystyny rodz.

Sobota 26.03.2022 g. 18.00 Rudolf Ludwika, Mateusz Nowacki, Prakseda Franciszek Górni, Czesław Andrzej Orłowski, Władysław Gaweł

Niedziela 27.03.2022 g. 8.00 Pelagia Stanisław Królik, Edward RatajczaK
10.30 Za parafian