Ogłoszenia Parafialne – 20.02.2022 – 7 Niedziela Zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu zostały wymienione kolejne okna w sali na dole i jedno na górze nad zakrystią .

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele i wokół kościoła na następne dwa tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Hub Turkowskich

Zapowiedzi przedślubne

Sakramentalny sakrament małżeństwa chcą zawrzeć:
Amadeusz Wiciak kawaler, katolik zam. Sędziny
Katarzyna Graniczna panna, katoliczka zam. Strzelno zapowiedź I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi osobami powinien zgłosić to w biurze parafialnym

Na koniec pragnę się podzielić jeszcze jedną wiadomością. W tegorocznej edycji konkursu na najpiękniejszą szopkę Nasza zajęła I miejsce i okazała się najpiękniejszą. Jeszcze raz dziękuję budowniczym za włożone serce i trud oraz poświęcony czas. Bóg zapłać. Szopki już nie ma pozostaną wspomnienia i motywacja do budowy następnej.

Intencje Mszalne

sobota 19.02.2022 g. 18.00 Marianna 7 r. śm. Czesław 15 r. śm. Kubiak i zm. z rodz.

Niedziela 20.02.2022 g. 18.00 Elżbieta Samoląg 18 r. śm.
10.30 Za parafian 18 ur. Wojciecha

Środa 23.02.2022 g. 18.00 Oprócz intencji stałych do świętego Józefa: za chorych na koronowirusa szczególnie z naszej parafii; o zdrowie i potrzebne łaski dla Renaty i Zygmunta. O zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktorii po przeszczepie serca, której nerki przestały pracować, o powrót do zdrowia dla małego Michałka, który w ciężkim stanie leży na intensywnej terapii, o szczęśliwy przeszczep i powrót do zdrowia dla Adriana; 18 ur. Mileny, 23 ur. Sandry; W pewnej intencji; W intencji Bogu wiadomej; O błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli odpowiednią pogodę oraz ustanie wichur i zachowanie od tej niszczycielskiej siły; Bolesława Paluszkiewicz; Regina Płochacz – od siostry Barbary z rodz. Krzysztof Kornosz 11 r. śm. Tadeusz Tyklewicz – od zakładu pogrzebowego Gloria; Bogdan Nożyński – od Marcina z rodz.

Czwartek 24.02.2022 g. 18.00 Władysław Beciński – od wnuka Andrzeja z rodz. i wnuczki Wiolety z Błażejem i Jagódką

Piątek 25.02.2022 g. 18.00 Franciszek Szymański – od córki Elżbiety

Sobota 26.02.2022 g. 18.00 Czesława Kazimierz Leszek Grelka i zm. z rodz. Grelków i Wożniaków

Niedziela 27.02.2022 g. 8.00 Jerzy Przewoźny od rodz. Paluszaków
10.30 Za parafian 35 r. śl. Renata i Stanisław