Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021 – 25 niedziela zwykła

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę razem ze składką i ofiarami żniwnymi poszczególnych wiosek a także datkami za cegiełki i ofiarami za kulinaria zebraliśmy 6870 zł.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dożynek i poświęcili swój czas, angażując się w organizację tego parafialnego święta. Chociaż ze smutkiem musze stwierdzić, tych osób nie było zbyt wiele… Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali te piękne dekoracje w kościele i na placu dożynkowym. Bóg zapłać ofiarodawcom mleka i sera na gzikę, warzyw na zupę, fundatorom lodów, paniom, które przygotowały kiełbaski i smalec , wszystkim zaangażowanym w rozprowadzanie i przygotowanie kotylionów, krówek cegiełek a także obsługującym na stoiskach gastronomicznych. Tym wszystkim którzy ustawiali, namioty krzesła ławki przygotowali linię elektryczną, nagłośnienie. Dziękuję wam wszystkim za ofiary żniwne, pięknie przygotowane snopki żniwne, chleby i kosze winogron, którymi mogliśmy sie podzielić. Bóg zapłać także za Waszą tak liczną obecność. Myślą, że były to pięknie i radośnie spędzone chwile w parafialnej wspólnocie.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele i przed kościołem. na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Sędzinka z ul. Wiśniowej i Czereśniowej ( Sędziny)

Intencje mszalne

Sobota 18.09.2021 g. 18.00 Mieczysława Mensfel – od mieszkańców ul. Wiśniowej

Niedziela19.09.2021 g. 8.00 Honorata Zawieja 1 r. śm.
10.30 Za parafian

Środa 22.09.2021 g. 18.00 oprócz intencji stałych: O dobre przygotowanie młodzieży naszej parafii do sakramentu bierzmowania: Tadeusz Antoni Wesołowscy; Aniela Czesław Krzysztof Kardasz: Jadwiga Kłak – od rodz. Ciźlów; Andrzej Fabiański – od sąsiadów; Wojciech Sworek – od córki Małgorzaty z rodz.; Ewa Osik – od rodz. Szeczpaniaków i chrześniaczki Magdaleny

Czwartek 23.09.2021 g. 18.00 Bernard Pigla od Brata Hieronima z rodz.

Piątek 24.09.2021 g. 18.00 Władysław Beciński – od wnuka Kamila

Sobota 25.09.2021 g. 18.00 Teresa Pietrucha – od wnuczek Patrycji Asi oraz Eweliny z Mężem

Niedziela 26.09.2021 g. 8.00 Tadeusz Tyklewicz – od brata Jarosława z żoną i synem
10.30 Za parafian

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę razem ze składką i ofiarami żniwnymi poszczególnych wiosek a także datkami za cegiełki i ofiarami za kulinaria zebraliśmy 6870 zł.

W tym miejscu pragnę gorąco podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dożynek i poświęcili swój czas, angażując się w organizację tego parafialnego święta. Chociaż ze smutkiem musze stwierdzić, tych osób nie było zbyt wiele… Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali te piękne dekoracje w kościele i na placu dożynkowym. Bóg zapłać ofiarodawcom mleka i sera na gzikę, warzyw na zupę, fundatorom lodów, paniom, które przygotowały kiełbaski i smalec , wszystkim zaangażowanym w rozprowadzanie i przygotowanie kotylionów, krówek cegiełek a także obsługującym na stoiskach gastronomicznych. Tym wszystkim którzy ustawiali, namioty krzesła ławki przygotowali linię elektryczną, nagłośnienie. Dziękuję wam wszystkim za ofiary żniwne, pięknie przygotowane snopki żniwne, chleby i kosze winogron, którymi mogliśmy sie podzielić. Bóg zapłać także za Waszą tak liczną obecność. Myślą, że były to pięknie i radośnie spędzone chwile w parafialnej wspólnocie.

Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły sie o porzadek i kwiaty w kościele i przed kościołem. na następne 2 tygodnie w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców sędzinka z ul. Wiśniowej i Czereśniowej ( Sedziny)

Intencje mszalne

Sobota 18.09.2021 g. 18.00 Mieczysława Mensfel – od mieszkańców ul. Wiśniowej

Niedziela19.09.2021 g. 8.00 Honorata Zawieja 1 r. śm.
10.30 Za parafian

Środa 22.09.2021 g. 18.00 opócz intencji stałych: O dobre przgotowanie młodzieży naszej parafii do sakramenntu bierzmowania: Tadeusz Antoni Wesołowscy; Aniela Czesław Krzysztof Kardasz: Jadwiga Kłak – od rodz. Ciźlów; Andrzej Fabiański – od sasiadów; Wojciech Sworek – od córki Małgorzaty z rodz.; Ewa Osik – od rodz. Szeczpaniaków i chrześniaczki Magdaleny

Czwartek 23.09.2021 g. 18.00 Bernard Pigla od Brata Hieronima z rodz.

Piątek 24.09.2021 g. 18.00 Władysław Beciński – od wnuka Kamila

Sobota 25.09.2021 g. 18.00 Teresa Pietrucha – od wnuczek Patrycji Asi oraz Eweliny z Mężem

Niedziela 26.09.2021 g. 8.00 Tadeusz Tyklewicz – od brata Jarosława z żoną i synem
10.30 Za parafian