Ogłoszenia Parafialne – 21.10.2018 – 29 Niedziela Zwykła

  •  W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe dla dzieci i dorosłych w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00
  • W czwartek  po Mszy Wieczornej zapraszam na spotkanie w salce na dole członków Rady Parafialnej i Caritasu a także sołtysów i Pana Organistę
  • Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Niedziele pomocy Arcybiskupiemu Seminarium Duchownemu w Poznaniu z tej racji już od soboty gościć będziemy kleryka II roku, który będzie modlił się z nami o nowe powołania a po mszach zbierze ofiary na ASD
  • Także w tą niedzielę na mszy o godz. 10.30 odbędzie się uroczyste przyjęcie nowych kandydatów na ministrantów.
  • Wzorem lat ubiegłych 31 października tj  środa, zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych naszej parafii na wieczór ze Świętymi. Myślę że jest to piękne przygotowanie do Uroczystości Wszystkich Świętych a zarazem i świadectwo wiary. Pamiętajmy, że pogańskie Helloween nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i zbliżającymi się świętami, a wydrążona dynia jest jednym z symboli satanistycznych. Dlatego i w tym roku zapraszam także do zabawy w świętych również osoby dorosłe. Msza św. wieczorna będzie w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.00  Wieczór ze świętymi rozpocznie się o 18.30. Będzie wspólny śpiew konkursy i oczywiście  łakocie. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji tego wieczoru a także sponsorzy łakoci.
  • Są do nabycia Przewodniki Katolickie a także książki z serii wszystko o: Janie Pawle II, o sakramencie bierzmowania (polecam jako niezbędnik kandydata do bierzmowania) książki w cenie 6 zł.
  • Po Mszach świętych młodzież rozprowadza przed kościołem kremówki papieskie w cenie 4 zł za sztukę. Kremówki pakowane są w plastikowym pudełku po dwie sztuki

Intencje Mszalne 

Środa 24.10.2018 g. 18.00 O powrót do zdrowia i bł. Boże dla Mariusza; Jadwiga, ludwik Majda; Kazimiera Marchwińska -od syna Kazimierza, Maria Szymlet – od szwagra Michała z rodz.; Aldona Tomaszenko – od rodz. Przynoga i Kleszcz; Mieczysław Przybylski -d Mieszkańców Wierzei

Czwartek 25.10.2018 g. 18.00 Andrzej Wiciak – od od koleżanek i kolegów z ławy szkolnej

Piątek 26.10.2018 g. 18.00 Wanda Stanisław Szmyt, Janusz, Stanisława Szulczewscy

Sobota 27.10.2018 g. 18.00 Ireneusz Szymczak 13 r.śm.

Niedziela 28.10.2018 g. 8.00 Teresa Krzewina 2 r. śm