Ogłoszenia Parafialne – 10.06.2018 – Odpust Niepokalanego Serca NMP

  • Jeszcze raz składam serdecznie Bóg zapłać poszczególnym wioskom za przygotowanie Mszy i procesji w wioskach, pięknie wystrojone ulice, domy i oczywiście za obecność. W Sarbii czuliśmy się jak w polowej kaplicy… Cieszę się iż pięknym zwyczajem stało się wspólne świętowanie na wioskach przy kawie i ciastku.  Bóg zapłać  także za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim niosącym sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Radnym parafialnym, służbie liturgicznej a także Panu Organiście. Bóg zapłać wszystkim którzy trudzili się nad dywanem z kwiatów a także dostarczyli kwiaty. Potrzeba ich było naprawdę dużo tym bardziej dziękuję tym wszystkich którzy zechcieli zerwać róże ze swoich ogródków i ofiarować je na dywan dla Pana Jezusa i Matki Bożej. Bóg zapłać tym którzy trudzili się  aby dywan był tak piękny aż do teraz.  Jednym słowem wszystkim za wszystko.
  • Jutro godz. 12.15 suma odpustowa ku czci Niepokalanego Serca NMP. a po niej procesja eucharystyczna. Będą to imieniny naszej parafii. Zapraszam więc drogich parafian do jak najliczniejszego uczestnictwa i świętowania. Proszę, aby w procesji szły wszystkie sztandary feretrony niesione przez dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszam serdecznie dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusem. Dzieci z żywego różańca do niesienia różańca procesyjnego. Po mszy odpustowej niespodzianka dla dzieci niosących różaniec, sypiacych kwiaty i idących w asyście
  • W środę przyapada 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. procesja fatimska do pięknie odnowionej figury Matki Bożej przy drodze do Sarbii, którą też poświęcimy. Zapraszam do jak najliczniejszego uczestnictwa wszystkich parafian. Bóg wszystkim, którzy przyczynili się do jej odnowienia a także ofiarodawcom i sponsorom.
  • Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca składka gospodarcza

Intencje Mszalne

Wtorek 12.06.2018 g. 19.00 Aniela, Wiesław Tomasz Pluskota

Środa 13.06.2018 g. 19.00 Oprucz intencji stałych do św. Józefa O życiodajny Deszcz i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli, O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Rafała; Roman świątek i zm. z rodz.; Joanna Czesław Nowak, Mieczysław Fornalik; Elżbieta Ireneusz Król, Stefan, Marian Gabriela Andrzej Paluszkiewicz, Helena Antoni Kortyla

Czwartek 14.06.2018 g. 19.00 Jacek Wojciechowski – od chrześniaka Marka z rodz.

Piątek 15.06.2018 g. 19.00 60 urodziny Wiesławy

Sobota 16.06.2018 g. 19.00 Jolanta, Stefania, Adam Kryś, Józef, Stefania Jędrzejczak

Niedziela 17.06.2018 g. 8.00 Józef Osiński 3 r. śm.
10.30 Za Parafian