Ogłoszenia Parafialne 5.11.2017- XXXI Niedziela Zwykła

  1. Bóg zapłać wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Wieczoru ze Świętymi szczególnie ofiarodawcom słodkości… Panu Krzysztofowi  Marcinwskowskiemu, Panu Organiście oraz Panom z Rady Parafialnej dziękuję za pomoc w przygotowaniu i obsłużeniu mszy na cmentarzu
  2. W imieniu poszkodowanej rodziny składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w kościele na remont i naprawę dachu w kwocie 2300 zł. a także mieszkańcom Wierzei, którzy jeszcze dodatkowo pospieszyli z pomocą finansową i pomagali w zabezpieczeniu i naprawie dachu.
  3. chciałbym także  podziękować osobom, które tak pięknie posprzątały na cmentarzu parafialnym. Uszanujmy ich pracę i wysiłek. Nie wyrzucajmy śmieci za płot ale zanieśmy je do śmietnika na cmentarz komunalny. Przed Wszystkimi św. ktoś rozebrał grób a pozostałości wyrzucił za płot. czyżby jako ozdoba na Wszystkich Świętych?
  4. Od wtorku można zamawiać Msze św. na I półrocze 2018 i a także wymienianki roczne /50 zł. od zm. /
  5. W tym tygodniu w sobotę 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Składka w tym dniu na potrzeby stolicy apostolskiej. Po Mszy o godz. 18.00 Młodzież gimnazjum i Szkoły podstawowej w Dusznikach przedstawi Dziady Adama  Mickiewicza. Serdecznie zapraszam.
  6. W przyszłą niedzielę  w całym Kościele przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po komunii dodatkowa składka na ten cel.
  7. Bóg zapłać osobom, które ostatnio troszczyły się o kwiaty i porządek w kościele i wokół kościoła, na następne dwa tygodnie zapraszam rodziny z Sędzin z ul. Parkowej z bloku 15

Intencje Mszalne

7.XI Wtorek 18.00 Za zmarłych z rodz. Pawlickich, Paluszkiewiczów, Nowaków, Wiechcińskich i Nowaczyków

8.X  – środa 18.00 † oprócz intencji stałych do św. Józefa; Zdzisław Perz 19 r. śm. Zofia Stanisław Perz, Czesław Mańczak; Stanisław Dolata – od rodz. Kałków, Anna Marian i zm. z rodz. Mierzyńskich, Anna Franciszek Kucner, Bronisław Hańczak, Jadwiga Czesław Lemańscy, Gertruda Bronisław, Grzegorz Zagórscy; Gertruda Gierczak, Walerian Lelek; Leokadia Palonek od córki Ewy z rodz.

10.XI –  piątek      18.00   † Za  kapłanów zmarłych w tym roku z naszej Archidiecezji

11.XI – sobota   18.00 † Bożena Kandulska 13 r. śm.

12.XI – Niedziela    8.00   † Marcin Szukała
10.30  Za parafian