Ogłoszenia Parafialne – 9.07.2017 – XIV niedziela Zwykła

Ogłoszenia Parafialne – 9.07.2017 – XIV niedziela Zwykła

W tym tygodniu w czwartek, przypada 13 dzień miesiąca, zapraszamy na mszę i procesję fatimską na godz. 19.00.

W piątek o godz. 19.00  zapraszam na spotkanie na probostwo: Radę Parafialną, Sołtysów, Członków Caritas i Pana Organistę.

W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Kopię Cudownego Obrazu Matki Bożej Literackiej z Buku. Na mszy o godz. 10.30 będzie ks. dziekan – kustosz sanktuarium, który opowie o cudownym obrazie i o zbliżającej się koronacji obrazu.

Za tydzień składka przeznaczona na cele gospodarcze…

Są do nabycia Przewodniki Katolickie

Sakramentalny Związek Małżeński chcą zawrzeć
Mirosław Nowak kawaler zam Sędziny i Aneta Maćkowiak wdowa zam. Sędziny
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących po między wymienionymi osobami powinien zgłosić to do ks. Proboszcza.

Intencje Mszalne 

Środa 12.07.2017 g. 19.00 W intencjach stałych do św. Józefa oraz o dobrą pogodę i szczęśliwe Żniwa. +Krystyna Nadstoga – od sąsiadów Szymankiewiczów; Marek Lemański – od rodz. Urbaniak z córkami. Teresa Krzewina – od teściowej; Roman Świątek i zm. z rodz. Stefan Paluszkiewicz i zm. z rodz.

Czwartek 13.07.2017 O błogosławieństwo dla pracujących na roli oraz dobrą pogodę i szczęśliwe żniwa; Za chorych z naszej parafii; o dobre przygotowanie i przeżycie Misji Parafialnych; ++Czesław Joanna Nowak, Mieczysław Fornalik

Piątek 14.07.2017 g. 17.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jubilatów Joanna i Kazimierza oraz ich rodziny

Sobota 15.07.2017 g. 18.00 + Marianna Czesław Kubiak, Genowefa, Kazimierz Wojciechowscy

Niedziela 16.07.2017 g. 8.00  +Stefan Paluszkiewicz – od kuzynki Barbary z rodziną