Ogłoszenia Parafialne – 25.07.2017 – Niedziela Odpustowa

  • Jeszcze raz składam serdecznie Bóg zapłać poszczególnym wioskom za przygotowanie Mszy i procesji w wioskach, pięknie wystrojone ulice i oczywiście za obecność. W Sarbii czuliśmy się jak w polowej kaplicy… Cieszę się iż pięknym zwyczajem stało się wspólne świętowanie na wioskach przy kawie i ciastku.  Bóg zapłać  także za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim niosącym sztandary, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Radnym parafialnym, służbie liturgicznej a także Panu Organiście. Bóg zapłać wszystkim którzy trudzili się nad dywanem z kwiatów a także dostarczyli kwiaty. Potrzeba ich było naprawdę dużo tym bardziej dziękuję tym wszystkich którzy zechcieli zerwać róże ze swoich ogródków i ofiarować je na dywan dla Pana Jezusa i Matki Bożej. Bóg zapłać tym którzy trudzili się  aby dywan był tak piękny aż do teraz.  Jednym słowem wszystkim za wszystko.
  • Jutro godz. 12.00 suma odpustowa ku czci Niepokalanego Serca NMP. a po niej procesja eucharystyczna. Będą to imieniny naszej parafii. Zapraszam więc drogich parafian do jak najliczniejszego uczestnictwa i świętowania. Proszę, aby w procesji szły wszystkie sztandary feretrony niesione przez dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszam serdecznie dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusem. Dzieci z żywego różańca do niesienia różańca procesyjnego
  • Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy ufundowali nowy krzyż na cmentarzu parafialnym, poświęcimy go we wrześniu.
  • Są do nabycia przewodniki Katolickie, a także Mały Gość Niedzielny z płytą Arki Noego w Środku oraz numer wakacyjny
  • W tym tygodniu w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 17.45

Intencje Mszalne

24.VI – sobota     16.00 Msza Ślubna
18.00 † Kazimierz Szymlet – 4 r. śm zm. z rodz. Araszkiewiczów i Szymletów, Feliks Ficner

25.VI – Niedziela    8.00  † Stanisław Sokół 8 r. śm.
12.00 Za parafian

28.06.2017 Środa 17.45  oprócz intencji stałych do św. Józefa w intecji Z podziękowaniem za otrzymane łaski  i prośbą o dalsze bł. Boże, + Justyna Stroińska, + Ireneusz Szymczak, + Róża Piaskowska  6 r. śm. + Elżbieta, Jan Ireneusz Król, + Stefania, Władysław, Stanisław Zych, Antonina, Franciszek Glinka, + Leszek Geremek

1.07.2017 Sobota 18.00 + Teresa Krzewina – od mieszkańców ul. Bukowskiej

2.07.2017. Niedziela 8.00 + Stefan Paluszkiewicz – od chrześniaczki Beaty z mężem
10.30 Za parafian