Ogłoszenia 18.04.2015r. III Niedziela Wielkanocna

1. „Bóg zapłać” za ofiary z ubiegłej niedzieli na działalność Caritas.  Dziś kończymy Tydzień Miłosierdzia. Bóg zapłać Tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Parafialnego Dnia Chorych. Wszystkich to znaczy chorych, seniorów i obsługujących  było nas koło setki!
  2. W tym tygodniu w czwartek przypada uroczystość Św. Wojciecha bp. i m. głównego patrona Polski i współpatrona naszej parafii. Uroczysta Suma odpustowa będzie w sobotę 25. kwietnia o godz. 12.00.  Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Adam Kosmała -kustosz sanktuarium Matki Boskiej w Kotłowie koło Ostrowa Wlkp. Bardzo serdecznie zapraszam drogich parafian do uczestnictwa w tej wielkiej uroczystości. Proszę także dzieci do sypania kwiatków i parafian do obsługi procesji – niesienia Chorągwi, feretronów i sztandarów, panów z Rady Parafialnej do asysty i niesienia baldachimu.
  3. W piątek o godz. 18.00 zbiórka ministrantów przed odpustem.
  4. W następną niedzielę – 26 kwietnia – po Komunii św. zbierane będą ofiary na działalność Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  5. „Bóg zapłać” rodzinom, które ostatnio  troszczyły się o porządek i kwiaty w kościele; na kolejne 2 tygodnie  proszę rodziny z Sędzinka: Krzyżaniak, Kłosiński, Kawala, Sławiński. Sprzątanie przed odpustem w piątek.
  6. „Bóg zapłać” rodzinom, które przekazały ofiary na daninę diecezjalna.
  7. Są do nabycia „Przewodniki Katolickie”.
  8. Zapowiedzi przedślubne:
    Sebastian Małecki kawaler Rzymkat zam Grodziszczko
    i Izabela Przybył panna Rzymkat za. Turkowo zapowiedź I

Łukasz Kropp kawaler Rzymkat zam Babimost
i Magdalena Chamerlińska panna Rzymkat zam Sędziny zapowiedź I

20.04 Poniedziałek 19.00 † Zofia, Kazimierz Łukaszyk, Maria Gucia

21.04 Wtorek 19.00 † Maciej Maćkowiak, Zenon Łukaszyk

22.04 Środa 19.00  Maria Leon Przewoźny i zm. z rodziny Przewoźny

23.04 Czwartek 19.00  15 r. ślubu Agnieszki i Grzegorza

24.04 Piątek 19.00 † Jadwiga,  Henryk, Czesław Lemańscy, Gertruda, Bronisław Zagórscy Gertruda Gierczyk Walerian Lelek

25.04 Sobota 12.00 Suma Odpustowa w intencji parafian
18.00  z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o bł. w rodzinie